معرفی و رزومه شرکت سدید بتن

شرکت سدید بتن در سال 1381 با نام تجاری برج بتن آغار بکار نموده و امروز با هدف تولید بتن با کیفیت و استاندارد تحت عنوان بتن آماده شیخی پا به عرصه رقابت گذاشته است تا با بهره گیری از نظارت شما مشتریان وفادار و همچنین بکارگیری ماشین آلات مدرن و به روز و جذب پرسنل مجرب، دلسوز و متعهد بتواند با تولید محصولی با کیفیت برسکوی رضایتمندی شما عزیزان چون گذشته قرار گیرد.

البته پیشنهادات سازنده شما همواره به فعالیت تولیدی ما سرعت بخشیده است، لذا با نظرات خود ما را در ارائه خدمت یاری نمائید .

این واحد تولیدی دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن ایران و پروانه کاربرد علامت استاندارد تا رده مقاومتی (C50) از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد . این واحد با مجهز شدن به آزمایشگاه مدرن زیر نظر مهندسان مجرب و کار آزموده به صورت شبانه روزی در عرصه تولید، آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد .

 • معرفی کارگاه و تجهیزات
  • 3 دستگاه بچینگ پلانت با توان تولیدی 200 متر مکعب در ساعت
  • 20 دستگاه کامیون تراک میگسر
  • 5 دستگاه پمپ انتقال بتن ثابت
  • 2 دستگاه پمپ انتقال بتن دکل
  • 6 سیلو به ظرفیت 1800 تن

واحد ترانسپورت

ناوگان عظیم حمل و نقل با بکارگیری 20 دستگاه تراک میگسر و 7 دستگاه پمپ ثابت و دکل در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمت به مشتریان وفادار و محترم می باشد .

معرفی واحد آزمایشگاه

مسئول کنترل کیفیت، کلیه مصالح اولیه وارده به کارخانه (شن، ماسه و سیمان) را براساس استانداردهای موجود تحت آزمایش های مختلف قرار می دهد و در صورت تایید، اجازه مصرف آن را به واحد تولید صادر می نماید . کنترل دانه بندی، درصد رطوبت موجود در شن و ماسه، طرح اختلاط بتن و چگونگی رسیدن به مقاومت دلخواه مورد بررسی قرار می گیرد .